Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Çiftlik İşletme 2 isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Oyna

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Benzer Oyunlar
Karmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruzKarışık İşlemler - Size verilen yerine göre değişen, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini doğru şekilde yapmaya çalışıyoruzOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuBombacı Rıfkı Kayıp Şehir - Bombacı rıfkı kayıp şehirde heykelleri bombalamak için bizden yardım istiyorBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruzUzman Taksici Park Etme - Uzman takscimiz arabasını en zorlu yerlere park ediyor bizde ona yardım ediyoruzKoca Teker - Koca teker arabayla zorlu yollarda araba sürüşü yapıyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuzRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruz
Çiftlik İşletme 2 Oyun Özeti
Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Nasıl Oynanır
Çiftlik işletme oyunumuzun ikinci versiyonu. Özellikler ve başlangıç olarak benzer özellikler taşıyor. Start diyerek oyuna yani çiftlik işletme 2 işine başlıyoruz. Sonraki gelen seçeneklerde OK diyerek direkt oyuna başlıyoruz. Çiftliğimizde puanlarımız yettiğince, tavuk, keçi ve diğer hayvanları alabiliyoruz. Değirmende un yapıyoruz. Pizza yapabiliyoruz. Sonra ürettiğimiz bu yiyecekleri pazarlayabiliyoruz. Gerekli olan malzemeleri uçağımız yardımı ile şehirden getirtebiliyoruz.

Çiftliği ayılar bastığında üzerlerine mouse ile tıklayarak kapan kuruyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt