Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Çiftlik İşletme 2 isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Oyna

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Benzer Oyunlar
Şeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzAmiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınızBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruzSmiley Patlat - En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksinizHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruz
Çiftlik İşletme 2 Oyun Özeti
Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Nasıl Oynanır
Çiftlik işletme oyunumuzun ikinci versiyonu. Özellikler ve başlangıç olarak benzer özellikler taşıyor. Start diyerek oyuna yani çiftlik işletme 2 işine başlıyoruz. Sonraki gelen seçeneklerde OK diyerek direkt oyuna başlıyoruz. Çiftliğimizde puanlarımız yettiğince, tavuk, keçi ve diğer hayvanları alabiliyoruz. Değirmende un yapıyoruz. Pizza yapabiliyoruz. Sonra ürettiğimiz bu yiyecekleri pazarlayabiliyoruz. Gerekli olan malzemeleri uçağımız yardımı ile şehirden getirtebiliyoruz.

Çiftliği ayılar bastığında üzerlerine mouse ile tıklayarak kapan kuruyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt