Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Çiftlik İşletme 2 isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Oyna

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Benzer Oyunlar
Dünya'nın En Zor Oyunu - Bu oyun o kadar zorki, ismini dünyanın en zor oyunu koymuşlar, oyunu bitirirseniz dünyanın en zor oyuncusu olabilirsinizŞeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruzOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruz
Çiftlik İşletme 2 Oyun Özeti
Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz

Çiftlik İşletme 2 Oyunu Nasıl Oynanır
Çiftlik işletme oyunumuzun ikinci versiyonu. Özellikler ve başlangıç olarak benzer özellikler taşıyor. Start diyerek oyuna yani çiftlik işletme 2 işine başlıyoruz. Sonraki gelen seçeneklerde OK diyerek direkt oyuna başlıyoruz. Çiftliğimizde puanlarımız yettiğince, tavuk, keçi ve diğer hayvanları alabiliyoruz. Değirmende un yapıyoruz. Pizza yapabiliyoruz. Sonra ürettiğimiz bu yiyecekleri pazarlayabiliyoruz. Gerekli olan malzemeleri uçağımız yardımı ile şehirden getirtebiliyoruz.

Çiftliği ayılar bastığında üzerlerine mouse ile tıklayarak kapan kuruyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt