Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Elma Yok Etme isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Elma Yok Etme Oyunu Oyna

Elma Yok Etme Oyunu Benzer Oyunlar
Yılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzPuzzle Land - Gizli yerleri açarak yada tıklayarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuzMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksinizŞeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuKarışık İşlemler - Size verilen yerine göre değişen, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini doğru şekilde yapmaya çalışıyoruzAmiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınızKayan Bilye - Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunuOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruz
Elma Yok Etme Oyun Özeti
Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruz

Elma Yok Etme Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra sağ alttan SKIP diyerek oyunu açıyoruz. PLAY GAME butonu ile de oyunu başlatıyoruz.

Nasıl oynanır?
Oyuncu kızımız sepetteki elmaları sırasıyla alır. Çember oluşturan elmalara doğru sepetteki elmaları fırlatırız. Burda dikkat edilmesi gereken sepetten alınan elma hangi renkse çemberdeki aynı rengin yanına atmaya çalışırık. 3 aynı renk elma olduğunda elmalar yok olur. Bölümü bitirinceye kadar bu böyle gider.

İpucu: Mouse imlecini elimizdeki elmayı hangi elmanın yanına atmak istiyorsak o elmanın üzerine tutmamız gerekiyor. Böyle yapmazsak attığımız elma farklı yerlerede gidebilir.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt