Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Dünya'nın En Zor Oyunu 2 isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Dünya'nın En Zor Oyunu 2 Oyunu Oyna

Dünya'nın En Zor Oyunu 2 Oyunu Benzer Oyunlar
Motorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzUzman Taksici Park Etme - Uzman takscimiz arabasını en zorlu yerlere park ediyor bizde ona yardım ediyoruzKarmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruzToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuzSafari Zamanı - Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyorHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzDünya'nın En Zor Oyunu - Bu oyun o kadar zorki, ismini dünyanın en zor oyunu koymuşlar, oyunu bitirirseniz dünyanın en zor oyuncusu olabilirsinizÇiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzMavi Bilye Yakalama - Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruzKoca Teker - Koca teker arabayla zorlu yollarda araba sürüşü yapıyoruzAmiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınızOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksiniz
Dünya'nın En Zor Oyunu 2 Oyun Özeti
Dünya'nın en zor oyunundan sonra ikinci versiyonu, bu oyun diğer versiyonundan daha da zor

Dünya'nın En Zor Oyunu 2 Oyunu Nasıl Oynanır
Dünya'nın en zor oyunundan sonra sanki diğerini geçen bitiren varmış gibi, ikinci versiyonunu çıkartmışlar. Bu versiyon diğer versiyona göre daha da zor, hem karşı tarafa geçmeye çalışıyorsunuz hemde ortadaki hareketli bazı cisimleri toplamaya çalışıyorsunuz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt