Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Kare Küp Patlatma isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Kare Küp Patlatma Oyunu Oyna

Kare Küp Patlatma Oyunu Benzer Oyunlar
Amiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınızBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzKayan Bilye - Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunuSmiley Patlat - En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuKarmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruz
Yetenek Oyunları Alt Kategoriler
balon patlatma kare balon patlatma
Kare Küp Patlatma Oyun Özeti
Renkli kare küpleri üçerli gruplar halinde patlatarak bölüm geçmeye çalışıyoruz

Kare Küp Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır
Belli aralıklarla yükselen renkli kare küpleri üçerli renk grupları halinde patlatarak kare küpleri bitirmeye ve bölümü geçmeye çalışıyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt