Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Karışık İşlemler isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Karışık İşlemler Oyunu Oyna

Karışık İşlemler Oyunu Benzer Oyunlar
Adam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzDünya'nın En Zor Oyunu - Bu oyun o kadar zorki, ismini dünyanın en zor oyunu koymuşlar, oyunu bitirirseniz dünyanın en zor oyuncusu olabilirsinizOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzHassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzŞeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzKarmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz
Karışık İşlemler Oyun Özeti
Size verilen yerine göre değişen, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini doğru şekilde yapmaya çalışıyoruz

Karışık İşlemler Oyunu Nasıl Oynanır
Çeşitli karışık verilen işlemleri çözmeye çalışıyoruz. En sağdaki sonuç her işlemin sonucu olmuş oluyor, doğru sayıları üstte bulunan karelere mause ile tıklıyoruz ve boşluğa sürüklüyoruz. İşlemlerimiz tamamsa "Kontrol et" diyoruz. Eğer işlemlerimizin tümü doğruysa "Devam et" diyerek farklı işlemler yapabiliyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt