Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Kayan Bilye isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Kayan Bilye Oyunu Oyna

Kayan Bilye Oyunu Benzer Oyunlar
Elma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzMaymun Balon Patlatma - Haylaz maymun çarli renkli balonları patlatarak eğlenmeye çalışıyorYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzÇiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzSafari Zamanı - Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyorÇiftlik İşletme 2 - Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzŞehir Kaykaycısı - Şehir içinde kaykay yapıyorsunuz, bu esnada size verilen görevleride yerine getirmeye çalışıyorsunuzKarışık İşlemler - Size verilen yerine göre değişen, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini doğru şekilde yapmaya çalışıyoruzDünya'nın En Zor Oyunu 2 - Dünya'nın en zor oyunundan sonra ikinci versiyonu, bu oyun diğer versiyonundan daha da zorOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruz
Yetenek Oyunları Alt Kategoriler
gyroball zeka yetenek beceri bulmaca top zeka topu
Kayan Bilye Oyun Özeti
Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunu

Kayan Bilye Oyunu Nasıl Oynanır
Kayan bilye oyununda, yukarıdan aşağı kayan bilyeyi dengede tutup pist dışına çıkarmadan hedefe götürmeye çalışıyoruz.

Oyun yüklendikten sonra PLAY ile oyuna başlıyoruz. Bilyeyi dengede tutmak için klavye yön tuşlarını kullanıyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt