Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Mavi Bilye Yakalama isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Mavi Bilye Yakalama Oyunu Oyna

Mavi Bilye Yakalama Oyunu Benzer Oyunlar
Safari Zamanı - Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyorSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuDünya'nın En Zor Oyunu - Bu oyun o kadar zorki, ismini dünyanın en zor oyunu koymuşlar, oyunu bitirirseniz dünyanın en zor oyuncusu olabilirsinizHassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuzYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzÇiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzSmiley Patlat - En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruzBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruz
Mavi Bilye Yakalama Oyun Özeti
Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruz

Mavi Bilye Yakalama Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun çeşitli bölümlerden oluşuyor. Her bölüm gittikçe zorlaşıyor. Hareket halindeki mavi bilyenin üzerine mouse yardımı ile tıklamamız gerekiyor. Mavi bilyeye tıkladığımızda bir üst bölüme geçiyoruz. Mavinin dışındaki diğer bilyelere tıklarsak oyun baştan başlıyor. Dikkat isteyen bir oyun.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt