Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Odayı Toparla isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Odayı Toparla Oyunu Oyna

Odayı Toparla Oyunu Benzer Oyunlar
Mavi Bilye Yakalama - Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruzHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzUzman Taksici Park Etme - Uzman takscimiz arabasını en zorlu yerlere park ediyor bizde ona yardım ediyoruzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksinizDünya'nın En Zor Oyunu - Bu oyun o kadar zorki, ismini dünyanın en zor oyunu koymuşlar, oyunu bitirirseniz dünyanın en zor oyuncusu olabilirsinizBombacı Rıfkı Kayıp Şehir - Bombacı rıfkı kayıp şehirde heykelleri bombalamak için bizden yardım istiyorBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzPuzzle Land - Gizli yerleri açarak yada tıklayarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuzAmiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınız
Odayı Toparla Oyun Özeti
Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruz

Odayı Toparla Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun giriş: Oyun boyutu yüksek olmadığı için hemen yüklenecektir. LET's GO diyoruz ve ardından PLAY diyerek oyuna başlıyoruz.
Oyun amacı: Bize verilen süre içerisinde en hızlı şekilde karışmış odayı ebeveynler gelmeden topluoyurz.
Nasıl oynanır: Odadaki toplamamız gereken eşyaların üzerine mouse yardımı ile geldiğimizde şeffaflaşıyor. Üzerine tıklayınca nereye koymamız gerektiği el işareti ile gösteriliyor. Bu bölgeye sürükleyip bırakıyoruz. Hepsi bu kadar.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt