Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Odayı Toparla isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Odayı Toparla Oyunu Oyna

Odayı Toparla Oyunu Benzer Oyunlar
Karışık İşlemler - Size verilen yerine göre değişen, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini doğru şekilde yapmaya çalışıyoruzBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruzUzman Taksici Park Etme - Uzman takscimiz arabasını en zorlu yerlere park ediyor bizde ona yardım ediyoruzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzŞişman Koşucu - Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruzBombacı Rıfkı Kayıp Şehir - Bombacı rıfkı kayıp şehirde heykelleri bombalamak için bizden yardım istiyorKayan Bilye - Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunuKare Küp Patlatma - Renkli kare küpleri üçerli gruplar halinde patlatarak bölüm geçmeye çalışıyoruzYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruz
Odayı Toparla Oyun Özeti
Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruz

Odayı Toparla Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun giriş: Oyun boyutu yüksek olmadığı için hemen yüklenecektir. LET's GO diyoruz ve ardından PLAY diyerek oyuna başlıyoruz.
Oyun amacı: Bize verilen süre içerisinde en hızlı şekilde karışmış odayı ebeveynler gelmeden topluoyurz.
Nasıl oynanır: Odadaki toplamamız gereken eşyaların üzerine mouse yardımı ile geldiğimizde şeffaflaşıyor. Üzerine tıklayınca nereye koymamız gerektiği el işareti ile gösteriliyor. Bu bölgeye sürükleyip bırakıyoruz. Hepsi bu kadar.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt