Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Puzzle Land isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Puzzle Land Oyunu Oyna

Puzzle Land Oyunu Benzer Oyunlar
Şehir Kaykaycısı - Şehir içinde kaykay yapıyorsunuz, bu esnada size verilen görevleride yerine getirmeye çalışıyorsunuzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzŞişman Koşucu - Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzKarmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruzKayan Bilye - Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunuÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuz
Yetenek Oyunları Alt Kategoriler
puzzle land yetenek zeka beceri çözüm gizem gizli sinir bulmaca
Puzzle Land Oyun Özeti
Gizli yerleri açarak yada tıklayarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz

Puzzle Land Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun Çözümü;
1- Tabelaye tıklayın uçak gelip ağacı yıkıyor ardından taşın önündeki sopaya tıkla ağacı düşürüyor işlem tamam.

2- Köpek balığına tıklayın yeşil şeyi ağzına alıyor, ardından antene tıklayıp köpek balığını büyütüyoruz. Öndeki mavi yaratığa tıklayıp su içine girmesini sağlayıp hemen köpek balığına tıklıyoruz köpek balığı iki seksen yere yatıyor kırmızı düğmeye tıklıyoruz mavi basamak çıkıyor adama tıklayarak tek tek geçiyoruz.

3- Buluta tıklıyoruz ardından dağdaki bayrak yanıyor. Sonra kuşa üst üste tıklıyoruz arabanın başındaki adam gelip kuşa vuruyor araba yalnız kalınca arabaya tıklıyoruz kale kapısı kırılıyor. Büyücüye tıklıyoruz bütün adamları toplayıp gidiyor bizde adamımıza tıklayıp ilerliyoruz.

4- Önümüzdeki taşların 2 tanesiyle duvardaki tabloyu düşürüyoruz. Çıkan kırmızı düğmeye tıklayıp kovayı kapının altına getiriyoruz. Mavi kapıya tıklayıp hemen ardından yeşil adamların yanındaki kola tıklıyoruz ve mavi kapıdan çıkan adamın kafasına kova takılıyor. Ardından duvardaki kornayı yere düşürüp tıklıyoruz ve gizli kamera kırılmış oluyor. Adamımızın önündeki son kalan taşı aşağıya atmadan önce aşağıdaki adamların yerini değiştiriyoruz ve ölmüyorlar. Sonra aşağıya atıyoruz taşı ve tekrar hareket ettirdiğimiz adamlara tıklıyoruz ve taşa takılıp düşüyor birisi ardından adamımızın kafasında lamba görünür görünmez tıklıyoruz ve aşağıya indiriyoruz. Tekrar adamımıza tıklıyoruz ve aşağıdaki adam kendini öldürüyor bizde diğer bölüme geçmek için adamımıza tıklıyoruz.

5- Önce vantilatörün önündeki balonu şişiriyoruz uçmasını sağlıyoruz. Vantilatörü mavi düğmeyle fişe takıp çalıştırıyoruz. Çalışırken yanan lambanın üstündeki kayalığa tıklayıp su akmasını sağlıyoruz ve su gidip çiçeği büyütüyor. Okun yönününü yukarı çevirip çiçeğe tıklıyoruz ve ateşin üstündeki kayalığa yapışıyor. Okun yönünü aşağıya çevirip ateşin üstündeki kayaya tıklıyoruz. Vantilatörün önündeki balonu tıklıyoruz ve ok aşağıya baktığı için balon ateş topu olup köpeği öldürüyor. Yanyayana 3 basamaktan ilki kapalı olacak ve adamımıza tıklıyoruz adamımız ilk tehlikeyi geçiyor. İkincisi açık olacak ki ışın öldürmesin ve sonra yukardaki ışın konuna basıp ışını yok ediyoruz. Yay kapalı olacak. Tam adamımıza tıklıyoruz ve hemen ardından yaya tıklıyoruz ki adamımız zıplayıp mumyanın üstüne çıksın ve onu dövsün.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt