Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Renkli Baloncuklar isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Renkli Baloncuklar Oyunu Oyna

Renkli Baloncuklar Oyunu Benzer Oyunlar
Karışık İşlemler - Size verilen yerine göre değişen, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini doğru şekilde yapmaya çalışıyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorÇiftlik İşletme 2 - Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzŞişman Koşucu - Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruzUzman Taksici Park Etme - Uzman takscimiz arabasını en zorlu yerlere park ediyor bizde ona yardım ediyoruzKarmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruzKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuDünya'nın En Zor Oyunu 2 - Dünya'nın en zor oyunundan sonra ikinci versiyonu, bu oyun diğer versiyonundan daha da zorToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuz
Yetenek Oyunları Alt Kategoriler
balon patlatma baloncuk
Renkli Baloncuklar Oyun Özeti
Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruz

Renkli Baloncuklar Oyunu Nasıl Oynanır
Renkli baloncuklar oyunumuzu mause yardımı ile oynuyoruz, renklere göre üç ve üçten fazla olan balonların üzerlerine tıklayarak balonları bitirmeye çalışıyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt