Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Smiley Patlat isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Smiley Patlat Oyunu Oyna

Smiley Patlat Oyunu Benzer Oyunlar
Bombacı Rıfkı Kayıp Şehir - Bombacı rıfkı kayıp şehirde heykelleri bombalamak için bizden yardım istiyorBombacı Rıfkı - Çeşitli yerlere gizlenmiş sembolik adamlara bomba atarak onları patlatıp bir üst bölüme geçmeye çalışıyoruzMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzŞehir Kaykaycısı - Şehir içinde kaykay yapıyorsunuz, bu esnada size verilen görevleride yerine getirmeye çalışıyorsunuzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruz
Smiley Patlat Oyun Özeti
En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruz

Smiley Patlat Oyunu Nasıl Oynanır
Play ile devam ediyoruz, Challenge süreli oyun, Relaxed sınırsız herhangibir limiti olmayan oyun oluyor. İstediğinizi seçip tekrar play diyerek oyuna başlıyorsunuz.

Mouse ile smileyleri yatay yada dikey olarak sürükleyebiliyoruz. Yan yana en az üç renk smileyi getirdiğimizde smileyler patlıyor. Bu şekilde oyunu devam ettiriyoruz. Bulunduğumuz bölümde başarılı olursak (Süreli oyunda) bir diğer bölüme (level) geçiyor.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt