Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Smiley Patlat isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Smiley Patlat Oyunu Oyna

Smiley Patlat Oyunu Benzer Oyunlar
Kare Küp Patlatma - Renkli kare küpleri üçerli gruplar halinde patlatarak bölüm geçmeye çalışıyoruzDünya'nın En Zor Oyunu - Bu oyun o kadar zorki, ismini dünyanın en zor oyunu koymuşlar, oyunu bitirirseniz dünyanın en zor oyuncusu olabilirsinizHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuHassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzKoca Teker - Koca teker arabayla zorlu yollarda araba sürüşü yapıyoruzMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzŞehir Kaykaycısı - Şehir içinde kaykay yapıyorsunuz, bu esnada size verilen görevleride yerine getirmeye çalışıyorsunuzOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksiniz
Smiley Patlat Oyun Özeti
En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruz

Smiley Patlat Oyunu Nasıl Oynanır
Play ile devam ediyoruz, Challenge süreli oyun, Relaxed sınırsız herhangibir limiti olmayan oyun oluyor. İstediğinizi seçip tekrar play diyerek oyuna başlıyorsunuz.

Mouse ile smileyleri yatay yada dikey olarak sürükleyebiliyoruz. Yan yana en az üç renk smileyi getirdiğimizde smileyler patlıyor. Bu şekilde oyunu devam ettiriyoruz. Bulunduğumuz bölümde başarılı olursak (Süreli oyunda) bir diğer bölüme (level) geçiyor.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt