Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Yılan isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Yılan Oyunu Oyna

Yılan Oyunu Benzer Oyunlar
Bombacı Rıfkı - Çeşitli yerlere gizlenmiş sembolik adamlara bomba atarak onları patlatıp bir üst bölüme geçmeye çalışıyoruzKoca Teker - Koca teker arabayla zorlu yollarda araba sürüşü yapıyoruzMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuzHassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuŞişman Koşucu - Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruzÇiftlik İşletme 2 - Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz
Yetenek Oyunları Alt Kategoriler
snake yılan dolaştır yılan besle yılan büyüt bahçe meyva
Yılan Oyun Özeti
Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruz

Yılan Oyunu Nasıl Oynanır
Yılan oyunu "NEW GAME" diyerek başlatıyoruz. "OPTIONS" butonu ile müziği açıp kapatabiliyoruz.

Bahçedeki meyvaları toplayarak yılanı büyütüyoruz. Yeşilliklere ve bahçe dışına değmeden oynuyoruz. Rastgele olarak gelen soru işaretlerini aldığımızda bazı hediyeler veriliyor. Bu hediyelerin içerisinden altın çıkıyor, rüzgar, bulut vs. çıkıyor. Rüzgar çıktığında yılanın yönü değişebiliyor, bulut çıktığında yılanı yönlendirdiğiniz yerleri göremeyebilioyrsunuz. Salyangoz çıktığında yılanınız yavaşlıyor. Bu soru işaretini almak zorundasınız. Süreleri geçmeden bu hediyeleri kullanıyoruz (Yılanın yavaş ilerlemesi gibi). Yılan oyununu P tuşu ile durdurabiliyoruz. Hediyelerin (meyve) nerde olduğunu sol üstteki gösterge ile görebiliyoruz.

Amacı: 30 adet hediye topunu (meyve) toplamaya çalışıyoruz. 5 adet can (enerji) var.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt