Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Yılan isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Yılan Oyunu Oyna

Yılan Oyunu Benzer Oyunlar
Sos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuŞişman Koşucu - Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruzMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme 2 - Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzSafari Zamanı - Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyorŞeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksinizRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzÇiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz
Yetenek Oyunları Alt Kategoriler
snake yılan dolaştır yılan besle yılan büyüt bahçe meyva
Yılan Oyun Özeti
Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruz

Yılan Oyunu Nasıl Oynanır
Yılan oyunu "NEW GAME" diyerek başlatıyoruz. "OPTIONS" butonu ile müziği açıp kapatabiliyoruz.

Bahçedeki meyvaları toplayarak yılanı büyütüyoruz. Yeşilliklere ve bahçe dışına değmeden oynuyoruz. Rastgele olarak gelen soru işaretlerini aldığımızda bazı hediyeler veriliyor. Bu hediyelerin içerisinden altın çıkıyor, rüzgar, bulut vs. çıkıyor. Rüzgar çıktığında yılanın yönü değişebiliyor, bulut çıktığında yılanı yönlendirdiğiniz yerleri göremeyebilioyrsunuz. Salyangoz çıktığında yılanınız yavaşlıyor. Bu soru işaretini almak zorundasınız. Süreleri geçmeden bu hediyeleri kullanıyoruz (Yılanın yavaş ilerlemesi gibi). Yılan oyununu P tuşu ile durdurabiliyoruz. Hediyelerin (meyve) nerde olduğunu sol üstteki gösterge ile görebiliyoruz.

Amacı: 30 adet hediye topunu (meyve) toplamaya çalışıyoruz. 5 adet can (enerji) var.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt