Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Bombacı Rıfkı isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Bombacı Rıfkı Oyunu Oyna

Bombacı Rıfkı Oyunu Benzer Oyunlar
Kare Küp Patlatma - Renkli kare küpleri üçerli gruplar halinde patlatarak bölüm geçmeye çalışıyoruzOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzŞeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzHassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzDünya'nın En Zor Oyunu - Bu oyun o kadar zorki, ismini dünyanın en zor oyunu koymuşlar, oyunu bitirirseniz dünyanın en zor oyuncusu olabilirsiniz
Bombacı Rıfkı Oyun Özeti
Çeşitli yerlere gizlenmiş sembolik adamlara bomba atarak onları patlatıp bir üst bölüme geçmeye çalışıyoruz

Bombacı Rıfkı Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra PLAY ile oyuna başlıyoruz. Play dedikten sonra bölüm seçiyoruz. Oyun ilk kez oynuyorsak ilk bölümü seçmek mecburiyetindeyiz. Eğer daha önceden oynayıp bölüm geçmişsek geçtiğimiz bölümlerden istediğimizi seçip başlayabiliyoruz. Sağa ve sola mouse hareketleri ile bombayı atacağımız yeri belirliyoruz. Yukarı aşağı mouse hamlesi ile atış hızını belirliyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt