Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Şişman Koşucu isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Şişman Koşucu Oyunu Oyna

Şişman Koşucu Oyunu Benzer Oyunlar
Şehir Kaykaycısı - Şehir içinde kaykay yapıyorsunuz, bu esnada size verilen görevleride yerine getirmeye çalışıyorsunuzMavi Bilye Yakalama - Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruzÇiftlik İşletme 2 - Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzŞeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzPuzzle Land - Gizli yerleri açarak yada tıklayarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuzDünya'nın En Zor Oyunu 2 - Dünya'nın en zor oyunundan sonra ikinci versiyonu, bu oyun diğer versiyonundan daha da zorRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksinizUzman Taksici Park Etme - Uzman takscimiz arabasını en zorlu yerlere park ediyor bizde ona yardım ediyoruzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruz
Şişman Koşucu Oyun Özeti
Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruz

Şişman Koşucu Oyunu Nasıl Oynanır
Şişman çocuğun koşusunda ona yardımcı oluyoruz. Oyun hakkında verilen bilgi ekranlarını SKIP ile geçebiliyoruz. İlk oynayışınızsa izlemenizde fayda var, oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi veriliyor. Yerdeki engellerden üst ok tuşu ile zıplayarak, yukarıdaki (balon) engellerden alt ok tuşu ile yuvarlanarak geçiyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt