Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Smiley Patlat isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Smiley Patlat Oyunu Oyna

Smiley Patlat Oyunu Benzer Oyunlar
Dünya'nın En Zor Oyunu 2 - Dünya'nın en zor oyunundan sonra ikinci versiyonu, bu oyun diğer versiyonundan daha da zorAmiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınızBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzMavi Bilye Yakalama - Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorSafari Zamanı - Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyorSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzŞişman Koşucu - Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruzOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzHassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruz
Smiley Patlat Oyun Özeti
En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruz

Smiley Patlat Oyunu Nasıl Oynanır
Play ile devam ediyoruz, Challenge süreli oyun, Relaxed sınırsız herhangibir limiti olmayan oyun oluyor. İstediğinizi seçip tekrar play diyerek oyuna başlıyorsunuz.

Mouse ile smileyleri yatay yada dikey olarak sürükleyebiliyoruz. Yan yana en az üç renk smileyi getirdiğimizde smileyler patlıyor. Bu şekilde oyunu devam ettiriyoruz. Bulunduğumuz bölümde başarılı olursak (Süreli oyunda) bir diğer bölüme (level) geçiyor.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt