Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Puzzle Land oyunu hakkında bilgiler ve nasıl oynanır.

Puzzle Land Oyunu

Yetenek Oyunları > Puzzle Land

Yetenek oyunları - Gizli yerleri açarak yada tıklayarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz.

888.52 KB
Genel oyuncu kitlesi

Oyunu oyna


Oyun Açıklaması
Oyun Çözümü;
1- Tabelaye tıklayın uçak gelip ağacı yıkıyor ardından taşın önündeki sopaya tıkla ağacı düşürüyor işlem tamam.

2- Köpek balığına tıklayın yeşil şeyi ağzına alıyor, ardından antene tıklayıp köpek balığını büyütüyoruz. Öndeki mavi yaratığa tıklayıp su içine girmesini sağlayıp hemen köpek balığına tıklıyoruz köpek balığı iki seksen yere yatıyor kırmızı düğmeye tıklıyoruz mavi basamak çıkıyor adama tıklayarak tek tek geçiyoruz.

3- Buluta tıklıyoruz ardından dağdaki bayrak yanıyor. Sonra kuşa üst üste tıklıyoruz arabanın başındaki adam gelip kuşa vuruyor araba yalnız kalınca arabaya tıklıyoruz kale kapısı kırılıyor. Büyücüye tıklıyoruz bütün adamları toplayıp gidiyor bizde adamımıza tıklayıp ilerliyoruz.

4- Önümüzdeki taşların 2 tanesiyle duvardaki tabloyu düşürüyoruz. Çıkan kırmızı düğmeye tıklayıp kovayı kapının altına getiriyoruz. Mavi kapıya tıklayıp hemen ardından yeşil adamların yanındaki kola tıklıyoruz ve mavi kapıdan çıkan adamın kafasına kova takılıyor. Ardından duvardaki kornayı yere düşürüp tıklıyoruz ve gizli kamera kırılmış oluyor. Adamımızın önündeki son kalan taşı aşağıya atmadan önce aşağıdaki adamların yerini değiştiriyoruz ve ölmüyorlar. Sonra aşağıya atıyoruz taşı ve tekrar hareket ettirdiğimiz adamlara tıklıyoruz ve taşa takılıp düşüyor birisi ardından adamımızın kafasında lamba görünür görünmez tıklıyoruz ve aşağıya indiriyoruz. Tekrar adamımıza tıklıyoruz ve aşağıdaki adam kendini öldürüyor bizde diğer bölüme geçmek için adamımıza tıklıyoruz.

5- Önce vantilatörün önündeki balonu şişiriyoruz uçmasını sağlıyoruz. Vantilatörü mavi düğmeyle fişe takıp çalıştırıyoruz. Çalışırken yanan lambanın üstündeki kayalığa tıklayıp su akmasını sağlıyoruz ve su gidip çiçeği büyütüyor. Okun yönününü yukarı çevirip çiçeğe tıklıyoruz ve ateşin üstündeki kayalığa yapışıyor. Okun yönünü aşağıya çevirip ateşin üstündeki kayaya tıklıyoruz. Vantilatörün önündeki balonu tıklıyoruz ve ok aşağıya baktığı için balon ateş topu olup köpeği öldürüyor. Yanyayana 3 basamaktan ilki kapalı olacak ve adamımıza tıklıyoruz adamımız ilk tehlikeyi geçiyor. İkincisi açık olacak ki ışın öldürmesin ve sonra yukardaki ışın konuna basıp ışını yok ediyoruz. Yay kapalı olacak. Tam adamımıza tıklıyoruz ve hemen ardından yaya tıklıyoruz ki adamımız zıplayıp mumyanın üstüne çıksın ve onu dövsün.
Benzer Yetenek Oyunları
Yetenek Oyunları > Çiftlik İşletme Kutup

Çiftlik İşletme Kutup

Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyor

3.79 MB
Genel oyuncu kitlesi
Yetenek Oyunları > Şeker Patlatma

Şeker Patlatma

Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuz

4.15 MB
Genel oyuncu kitlesi
Yetenek Oyunları > Baloncuk Patlatma

Baloncuk Patlatma

Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruz

161.30 KB
Genel oyuncu kitlesi
Yetenek Oyunları > Kare Küp Patlatma

Kare Küp Patlatma

Renkli kare küpleri üçerli gruplar halinde patlatarak bölüm geçmeye çalışıyoruz

605.71 KB
Genel oyuncu kitlesi
Yetenek Oyunları > Safari Zamanı

Safari Zamanı

Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyor

5.36 MB
Genel oyuncu kitlesi
Balon patlatma oyunu
Online çiftlik oyunu
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt