Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Bardağı Dengede Tutmaca isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Bardağı Dengede Tutmaca Oyunu Oyna

Bardağı Dengede Tutmaca Oyunu Benzer Oyunlar
Odayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzAmiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınızToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuzSafari Zamanı - Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyorMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruzMaymun Balon Patlatma - Haylaz maymun çarli renkli balonları patlatarak eğlenmeye çalışıyorSmiley Patlat - En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruzŞehir Kaykaycısı - Şehir içinde kaykay yapıyorsunuz, bu esnada size verilen görevleride yerine getirmeye çalışıyorsunuzMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzKoca Teker - Koca teker arabayla zorlu yollarda araba sürüşü yapıyoruz
Bardağı Dengede Tutmaca Oyun Özeti
Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruz

Bardağı Dengede Tutmaca Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" diyerek oyunu başlatıyoruz. Oyun başlar başlamaz bardağı dengede tutmaya çalışmamız gerekiyor.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt