Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Bardağı Dengede Tutmaca isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Bardağı Dengede Tutmaca Oyunu Oyna

Bardağı Dengede Tutmaca Oyunu Benzer Oyunlar
Hassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzKare Küp Patlatma - Renkli kare küpleri üçerli gruplar halinde patlatarak bölüm geçmeye çalışıyoruzSmiley Patlat - En az üç renkli smileyi bir araya getirip patlatıyoruzDünya'nın En Zor Oyunu 2 - Dünya'nın en zor oyunundan sonra ikinci versiyonu, bu oyun diğer versiyonundan daha da zorBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzŞeker Patlatma - Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuzMaymun Balon Patlatma - Haylaz maymun çarli renkli balonları patlatarak eğlenmeye çalışıyorKayan Bilye - Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunuÇiftlik İşletme 2 - Çiftlik işletme ikinci oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz
Bardağı Dengede Tutmaca Oyun Özeti
Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruz

Bardağı Dengede Tutmaca Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" diyerek oyunu başlatıyoruz. Oyun başlar başlamaz bardağı dengede tutmaya çalışmamız gerekiyor.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt