Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Çiftlik İşletme 3 isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Çiftlik İşletme 3 Oyunu Oyna

Çiftlik İşletme 3 Oyunu Benzer Oyunlar
Şehir Kaykaycısı - Şehir içinde kaykay yapıyorsunuz, bu esnada size verilen görevleride yerine getirmeye çalışıyorsunuzBardağı Dengede Tutmaca - Mouse'u kullanarak bardağı dengede tutmaya çalışıp bardağın içindeki birayı dökmemeye çalışıyoruzKoca Teker - Koca teker arabayla zorlu yollarda araba sürüşü yapıyoruzAmiral Battı - Önceleri genellikle kağıt üzerinde oynanılan amiral battı oyununun, flash olarak üretilmiş halini oynayacaksınızSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuPuzzle Land - Gizli yerleri açarak yada tıklayarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuzKutu Dizmece 2 - Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruzKarmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruzToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuzMavi Bilye Yakalama - Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruzÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyor
Çiftlik İşletme 3 Oyun Özeti
Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuz

Çiftlik İşletme 3 Oyunu Nasıl Oynanır
Çiftlik işletme birinci ve ikinci versiyonundan sonra üretilen bu üçüncü versiyonu. Diğer versiyonlara göre oynama zamanı ve bölümler artırılmış. Tavuk ve keçilerin yerine, tavuz kuşları ve deve kuşları gelmiş. Ayıların yerine aslanlar getirilmiş. Start diyerek oyuna yani çiftlik işletme 3 işine başlıyoruz. Sonraki gelen seçeneklerde Yes yada OK diyerek direkt oyuna başlıyoruz. Okla gösterilen yuvarlağa tıkladıktan sonra oyunumuz tamamen başlamış oluyor. Çiftliğimizde puanlarımız yettiğince, tavuz kuşu, deve kuşu vs ve diğer hayvanları alabiliyoruz. Değirmende un yapıyoruz. Pizza yapabiliyoruz. Sonra ürettiğimiz bu yiyecekleri pazarlayabiliyoruz. Gerekli olan malzemeleri uçağımız yardımı ile şehirden getirtebiliyoruz.

Çiftliği aslanlar bastığında üzerlerine mouse ile tıklayarak kapan kuruyoruz.
Oyuna başlamadan önce en alt orta kısımdaki CHANGE butonuna tıklayarak ismimizi yazabiliyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt