Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Kutu Dizmece 2 isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Kutu Dizmece 2 Oyunu Oyna

Kutu Dizmece 2 Oyunu Benzer Oyunlar
Mavi Bilye Yakalama - Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruzYılan - Yılanı bahçede gezdiriyoruz, gezdirirken bahçede gördüğümüz meyvaları yedirerek yılanı büyütüyoruzOnline Çiftlik - Online gerçek kullanıcılarla oynanabilen online çiftlik oyunu ile çok eğleneceksinizHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzKare Küp Patlatma - Renkli kare küpleri üçerli gruplar halinde patlatarak bölüm geçmeye çalışıyoruzKayan Bilye - Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunuÇiftlik İşletme Kutup - Çiftlik hayvanlarınız penguen, su aslanı, fok balığı gibi kutup hayvanları olacak, farklı bir çiftlik işletme oyunu sizi bekliyorSafari Zamanı - Ormanın kahraman zebrası binmiş arabaya afrika açıklarında safari yapıyorBombacı Rıfkı Kayıp Şehir - Bombacı rıfkı kayıp şehirde heykelleri bombalamak için bizden yardım istiyorÇiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunu
Kutu Dizmece 2 Oyun Özeti
Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruz

Kutu Dizmece 2 Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra START ile oyuna başlamaya ilerliyoruz. İlk etapta görsel olarak oyun hakkında bilgi veriliyor. Kutuları uygun şekilde diziyoruz ve belli bir müddet dengede kalmalarını sağlıyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt