Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Kutu Dizmece 2 isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Kutu Dizmece 2 Oyunu Oyna

Kutu Dizmece 2 Oyunu Benzer Oyunlar
Kayan Bilye - Bilyeyi dengede tutarak hedefe götürmeye çalışıyoruz, zorlanacağınız bir yetenek oyunuBombacı Rıfkı - Çeşitli yerlere gizlenmiş sembolik adamlara bomba atarak onları patlatıp bir üst bölüme geçmeye çalışıyoruzKoca Teker - Koca teker arabayla zorlu yollarda araba sürüşü yapıyoruzRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzHelikopteri Dengeli Uçur - Helikopteri dengede uçurmaya çalışıyoruz, önümüze çıkan kaya ve duvarlara çarpmadan ilerletiyoruzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzMario Geçit - En güzel süper mario oyunları arasında yerini alan mario geçit oyunuToplama ve Çıkarma Yap - Ekranda gördüğünüz toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak hem eğleniyor hemde işlem yapma hızınızı artırıyorsunuz
Kutu Dizmece 2 Oyun Özeti
Kutu dizmece oyunu benzeri ve daha gelişmiş bir versiyonu ile oynuyoruz

Kutu Dizmece 2 Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra START ile oyuna başlamaya ilerliyoruz. İlk etapta görsel olarak oyun hakkında bilgi veriliyor. Kutuları uygun şekilde diziyoruz ve belli bir müddet dengede kalmalarını sağlıyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt