Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Şeker Patlatma isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Şeker Patlatma Oyunu Oyna

Şeker Patlatma Oyunu Benzer Oyunlar
Çiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzPuzzle Land - Gizli yerleri açarak yada tıklayarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuzUzman Taksici Park Etme - Uzman takscimiz arabasını en zorlu yerlere park ediyor bizde ona yardım ediyoruzHassas Kutu - Boşluktaki zeminde bir kutu girebilecek kare delik var, hassas kutumuzu bu deliğe sokmaya çalışıyoruzKarışık İşlemler - Size verilen yerine göre değişen, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini doğru şekilde yapmaya çalışıyoruzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzBombacı Rıfkı - Çeşitli yerlere gizlenmiş sembolik adamlara bomba atarak onları patlatıp bir üst bölüme geçmeye çalışıyoruzBalon Patlatma - Renkli balonları renklerine uygun şekilde en az üçerli olarak patlatarak bitirmeye çalışıyoruzElma Yok Etme - Sepetteki renkli elmaları rengine uygun diğer elmaların yanına fırlatarak elmaları yokediyoruzKutu Dizmece - Kare, piramit, yuvarlak, üçgen kutuları uygun yerlere dizerek dengede tutmaya çalışıyoruzMaymun Balon Patlatma - Haylaz maymun çarli renkli balonları patlatarak eğlenmeye çalışıyorOdayı Toparla - Ebeveynler gelmeden karışık odayı en hızlı şekilde toparlıyoruz
Yetenek Oyunları Alt Kategoriler
patlatma şeker patlatma candy crush
Şeker Patlatma Oyun Özeti
Candy crush yani şeker patlatma oyununda, üç şekeri bir araya getirip patlatıyorsunuz

Şeker Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır
Akıllı telefonlar ve tabletlerde milyonlarca oyunca tarafından oynanan "Candy Crush" oyunu artık bilgisayarlardan tarayıcı üzerinden de oynanabiliyor. Candy crush oyununu bilen oyuncular zorlanmadan oynayacaklardır. Bilgi sahibi olmayan kullanıcılarımız için ise anlatmak gerekirse; üç şekeri yan yana yada üst üste getiridğinizde patlatıyorsunuz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt