Eğitici, eğlendirici ve düşündürücü YETENEK OYUNLARI
Şişman Koşucu isimli oyunumuzu oynuyorsunuz.

Şişman Koşucu Oyunu Oyna

Şişman Koşucu Oyunu Benzer Oyunlar
Bombacı Rıfkı - Çeşitli yerlere gizlenmiş sembolik adamlara bomba atarak onları patlatıp bir üst bölüme geçmeye çalışıyoruzDünya'nın En Zor Oyunu 2 - Dünya'nın en zor oyunundan sonra ikinci versiyonu, bu oyun diğer versiyonundan daha da zorSos - Henüz bilgisayarlar yaygın değilken, okulda kareli defterin üzerine çizilip oynadığımız sos oyunuBombacı Rıfkı Kayıp Şehir - Bombacı rıfkı kayıp şehirde heykelleri bombalamak için bizden yardım istiyorÇiftlik İşletme 3 - Çiftlik işletme üçüncü oyunu, kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzMotorcu Rıfkı - Motorcu rıfkı ile motor sürüşleri yapıyor ve dengede kalmaya çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyoruzÇiftlik İşletme - Kendi çiftliğinizin patronu oluyorsunuz, çiftliğinizi geliştiriyor ve vahşi hayvanlardan koruyorsunuzBaloncuk Patlatma - Renkli baloncukları patlatarak bitirmeye çalışıyoruzAdam Asmaca - Önceleri kağıt üzerinde oynadığımız adama asmaca oyununu bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuzMavi Bilye Yakalama - Hareket halendeki bilyelerden mavi bilyenin üzerine mouse ile tıklayıp bir üst bölüme geçiyoruzKarmaşık Görev - Karmaşık labirent benzeri görev alanında bizden istenilen görevleri yerine getirip bölüm geçiyoruzRenkli Baloncuklar - Renkli baloncukları renk sıralamasına dikkat ederek mause ile tıklayarak patlatıyoruz
Şişman Koşucu Oyun Özeti
Şişman çocuğumuz hiç durmadan koşuyor, bizde engellere takılmaması için yardım ediyoruz

Şişman Koşucu Oyunu Nasıl Oynanır
Şişman çocuğun koşusunda ona yardımcı oluyoruz. Oyun hakkında verilen bilgi ekranlarını SKIP ile geçebiliyoruz. İlk oynayışınızsa izlemenizde fayda var, oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi veriliyor. Yerdeki engellerden üst ok tuşu ile zıplayarak, yukarıdaki (balon) engellerden alt ok tuşu ile yuvarlanarak geçiyoruz.
Copyright by YetenekOyunlari.com - Sitemizde sadece "seçme yetenek oyunları" bulunmaktadır.

Yetenek ve beceri kelimeleri benzer özellikler taşımaktadır. İşte Türk Dil Kurumunun sözcük anlamları; "Yetenek, Bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, istidat. Beceri, Elinden iş gelme durumu, ustalık, maharet"
Sitemiz aynı zamanda "Beceri oyunları" anlamı da taşımaktadır. Yani sitemizdeki oyunlar aynı zamanda hem de "Beceri oyunları" sayılmaktadırlar.

Dikkat! Sitemizde yayınladığımız oyunlar yetenek (Beceri) kabiliyeti gerektirmektedir. Yeteneği (Becerisi) olmayanlar oynayamazlarsa sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yetenek oyunları sitemizde yayınladığımız oyunlara benzer yetenek oyunu oynamak için beceri oyunları, shockwave teknolojisi ile üretilmiş 3d oyunlar ve unity 3d ile üretilmiş unity 3d oyunlar oynamak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi istatistik
Yetenek Oyunları Sol Alt